Dziś jest czwartek 24 lipca 2014, dziś są imieniny: Kingi i Krystyny
  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6

Kontakt

dodano: 2011-12-22 14:07:30

Urząd Miejski w Resku

ul. Rynek 1
72-315 Resko

Telefony:
91 395 15 03
91 395 15 36
91 395 15 45
91 395 12 33

Fax:
91 395 12 05

e-mail: resko@resko.pl

Godziny pracy:
od 7:15 do 15:15

Konto bankowe:
BS w Gryficach Oddz. Resko 32 9376 0001 0050 6515 2003 0002

Numery telefonów komórkowych oraz numery wewnętrzne w Urzędzie Miejskim
StanowiskaNumer
Sekretariat (sekretariat@resko.pl)11
ds. sekretarsko - kancelaryjnych i przeciwdziałania alkoholizmowi (sekretariat@resko.pl) 53172286911
Ewidencja działalności gospodarczych (ewidencja.dzialalnosci@resko.pl)  53172281211
Burmistrz (arkadiusz.czerwinski@resko.pl) 53172290512
Skarbnik (halina.puch@resko.pl)  53172241513
Sekretarz (sekretarz@resko.pl) 53172301614
Fax15
Rada (biuro.rady@resko.pl) 53172264620
Dodatki Mieszkaniowe (kamila.jaworska@resko.pl) 53171658921
Oświata (mariola.slodkowska@resko.pl) 53171625922
Drogownictwo (drogownictwo@resko.pl) 53171605723
P-poż (osp@resko.pl) 53171644724
ANR25
Geodezja (p.Kurzawińska) (nieruchomosci.rolne@resko.pl) 53171665126
Geodezja (p.Bus) (nieruchomosci.geodezyjne@resko.pl) 53172273727
Podatki (p. Cuper) 53172294228
Księgowość Podatkowa (p. Walkowiak) 531715069
Podatki (p. Piórkowska) 531716496
29
Ewidencja (ewidencja.ludnosci@resko.pl) 53172276830
USC (usc@resko.pl) 53172280431
Księgowość (p. Sójka) 53172185432
Księgowość (p. Kowalska) 53172243933
Księgowość (p. Siwicka) 53172265934
Księgowość (p. Potomska) 531716169 
Księgowość (p. Poniecka) 53171658835
Informatyk 531723031 36
Zamówienia Publiczne (zamowienia@resko.pl) 53172256337
Inwestycje i Budownictwo (patrycja.wypijewska@resko.pl) 53172263538
Inwestycje i Budownictwo (tomek.szpak@resko.pl) 53172229138
Inwestycje i Budownictwo (jacek.wieckowski@resko.pl) 53172264039
Zagospodarowanie Przestrzenne 53172285718
Straż Miejska (straz.miejska@resko.pl) 53172230840
Straż Miejska (straz.miejska@resko.pl) 53172235540
Straż Miejska (straz.miejska@resko.pl) 53172225740
Straż Miejska (straz.miejska@resko.pl) 53171048340
e-Urząd

Nasz kanał TV
Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
237358
osób
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia